Vimar Forklift Co, Ltd
Bize ulaşın

  Vimar Forklift Co, Ltd

  Ekle: Shangcheng, bölge, Hangzhou, Zhejiang, Çin

  Tel: + 86-571 8195 2852

  Faks: + 86-571 2886 0635

  E-posta: info@vimarforklift.com

  Web sitesi: www.cnvimar.com

  www.vimarforklift.com

Ana sayfa > Müşteri Merkezi


Garanti politikası


Her yeni VIMAR ekipman bir sınırlı garanti kapsamındadır.


15months veya 2000 saat için hangisi önce çerçeve, iletim, weldments transistör denetimi bileşenleri, çekiş motorlu, Asansör motor, hidrolik pompa, şarj cihazı, emniyet kemeri takma kablolama, hidrolik hortumlar, hidrolik direksiyon bileşenleri, silindir ambalaj, rulmanlar, yaylar ve kumanda kabloları B/L tarihinden itibaren gelir;

için Six(6) ay ya da 1000 saat, hangisi önce genellikle "kolay" parçaları ama değil lastik olarak adlandırılan motor kömürleri, iletişim İpuçları, anahtarlar ve daha önce kapalı, diğer bileşenler içeren bakım öğeleri üzerinde B/L tarihinden itibaren gelir.


Garanti Eğer apaçık ekipman üzerinde kalıcı olarak iptal, doğal afetler aşındırıcı koşulları veya aşırı neme kullanılan ekipman, hurda başlık, zarar sonuçlanan kötüye.


Garanti yok düzenli bakım VIMAR yetkili satıcı tarafından kaydedildiyse ekipman üzerinde kalıcı olarak geçersizdir.

Garanti de dahil olmak üzere ama yağ ve yağlar, filtreleri veya küçük ayarlamalar, yağlama için sınırlı değildir bakım öğeleri, veya ihmal, aşırı yük, istismar, kaza veya yetersiz bakım kanıt göstermek herhangi öğeler kapsamaz. Operatörün el kitabında belirtildiği gibi bakım, VIMAR'ın önerilen zamanlama uyarınca korumak için ekipman sahibinin sorumluluğundadır.


Endüstriyel piller ve şarj cihazları düzenli olarak VIMAR tarafından sağlanan dışındaki üretici şartları taşıyacak.

Arızalı parça ve yedek parçaları VIMARtarafından sağlanan ile kaldırılması dışında herhangi bir bölümünü veya ekipman için garanti değiştirme, onarmak, sökmeye veya kamyon VIMARhızlı yazılı yetki olmadan ek bileşenleri veya aygıtlar eklemek için herhangi bir kişi tarafından bir girişim yapılırsa iptal edilecektir.

Garanti olarak kabul edilebilir önce garanti kayıt ve yükleme formu tamamlandı vetarafındanVIMARaldı. VIMAR gelen en iyi hizmeti almak için Bayi, ilk kullanımdan önce operatörünüzün kılavuzun kullanma ve bakım bölümleri okuyun yetkili.

Tam kapsama veya ek koruma kapsamının bir ek 2 yıl kadar satın almak için uygun olabilir. Lütfen daha fazla bilgi için yetkili VIMAR satış noktasına başvurun.


VIMAR RESPONSILITY veya sorumluluk ARIZİ sonuçsal veya özel hasarlar veya kar veya ticaret veya ekipman sonuçları iş kaybı kabul etmez.


Bize ulaşın
Adres: Shangcheng, bölge, Hangzhou, Zhejiang, Çin
Telefon: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 E-posta:info@vimarforklift.com
Vimar Forklift Co, Ltd
Share: