Vimar Forklift Co, Ltd
Ürün kategorisi

Schubmaststapler üzerinde oturmak

Schubmaststapler üzerinde oturmak

ÖZELLİKLERİ Vimar Schubmaststapler koltuk veya stand üzerinde sağlar. Koltuk için kamyon ulaşmak, yük kapasitesi 1.2-2.0T ve stand üzerinde için kamyon ulaşmak, yük kapasitesi 1,5-2.0T, farklı uygulamalar karşılamak için. Mükemmel performansı dışında reach truck da çok olduğunu...

ÖZELLİKLERİ

Vimar Schubmaststapler koltuk veya stand üzerinde sağlar. Koltuk için kamyon ulaşmak, yük kapasitesi 1.2-2.0T ve stand üzerinde için kamyon ulaşmak, yük kapasitesi 1,5-2.0T, farklı uygulamalar karşılamak için. Mükemmel performansı dışında reach truck da çok ekonomiktir. Uzay limited veya ağır yükleri yüksek kaldırma yüksekliği için yükleme nerede nerede olursa olsun Schubmaststapler kullanılır.

YÜKSEK VERİMLİLİK

Müşteri ihtiyaçlarına koltuk için kamyon ulaştığı AC ve DC sistemleri sağlanır. CURTIS bilgi ve en iyi performansı sağlamak için işleç işlev giriş sağlamak çok fonksiyonlu alet, çoklu ekran monitör ile birlikte yaptı.

RAHAT ÇALIŞMASI

State-of--art tasarım kabin büyük önem veriyor. İşleci bölme hidrolik işlevleri, yön kontrol, boynuz, aydınlatma sistemi ve el freni, kolayca ulaşabileceğiniz tüm denetimleri içerir.

GÜVENİLİRLİK

Üç bağımsız fren sistemleri sağlanır. Hidrolik sistem tamamen programlanabilir, basit doğrusal Potansiyometreler kucaklayan. Geniş görüş direk sürücü için daha iyi görüş sağlar.

KOLAY BAKIM

Sürücü ve elektronik kapak hızlı ve kolay bakım ve bakım çalışmaları için açılmış olabilir. Ana bileşenler kolay erişim vardır. Tüm motorlar, sürücü Redüktör, pompalar, fren ve direksiyon kolayca erişilebilir.


Güçlü girişimci ruhu ile VIMAR her zaman yüksek kaliteli otur Schubmaststapler TCM, Hangcha, Heli, TEU ve Unicarrier temin için adamıştır. Çin'de yer alan tedarikçilerimiz de Schubmaststapler Crown, Hyster, Hyundai, BT ve EP üzerinde oturup sunmak mümkün

Bir-in belgili tanımlık en güvenilir ve profesyonel oturmak ulaşmak olarak kamyonları üreticileri ve tedarikçileri Çin VIMAR olduğunu herkes biliyor. Biz bu dünya arasında ünlü markamız var gibi markaların. Ayrıca, Çin malı Schubmaststapler bizim otur fiyat değil pahalı, bize hoş geldiniz.

Hot Tags: Otur ulaşmak kamyon tedarikçiler Çin, üreticileri, marka, fiyat, Çin malı, ulaşmak kamyon, sit ulaşmak kamyonda oturmuş
ilgili ürünler
I want to leave a message
Bize ulaşın
Adres: Shangcheng, bölge, Hangzhou, Zhejiang, Çin
Telefon: +86-571-8195 2852
 Faks:+86-571-2886 0635
 E-posta:info@vimarforklift.com
Vimar Forklift Co, Ltd
Share: